Euroopa noorteaasta hääleplatvorm ootab salvestusi!

Armas noor!

Leia mõni minut, et salvestada siin oma häälsõnum ja öelda , millises Euroopas soovite elada, esitades meile oma keskkonda, hariduse tulevikku, tööhõivet või Euroopa väärtusi puudutavad nägemused. Ava link ja vali endale sobiv kategooria!

Antudhääleplatvormi kohta on sõna võtnud ka Ursula von der Leyen:

Said äsja kogemuse Euroopa Komisjoni esimese häälsalvestusplatvormiga, mis on täielikult pühendatud noortele!

Meie missioon on anda erineva taustaga noortele eurooplastele võimalus kujundada Euroopa tulevikku, väljendades valjult ja selgelt oma nägemust sellest tulevikust. Olgu need siis tööhõive, rahu ja julgeoleku, kliimamuutuste, hariduse, kaasatuse või vaimse tervise küsimused, ootame innukalt noorte hääli, ideid ja püüdlusi.

Olenemata sellest, kui väike või suur on sinu visioon, kuulame hoolikalt, mõtleme selle peale ja võtame seda arvesse tulevasi strateegilisi otsuseid tehes. Euroopa noorte aasta 2022 jooksul kogutakse regulaarselt noorte salvestatud teemasid ja küsimusi, võttes nendega otse ühendust meie sotsiaalmeedia kanalites ning alustades arutelusid kommentaaride ja reaalajas toimuvate sündmuste abil.

Selle kogemuse raames ühendame sind ka kõigi ELi noorte programmide ja algatustega, mis võimaldavad sul avastada oma täielikku potentsiaali noore isiksusena.

Aasta lõpus koondatakse kõik noorte salvestatud hääled ühtseks „Euroopa noorte hääleks“, mis tuleb laval ettekandmisele Brüsselis Euroopa parlamendis 6. detsembril suurel Euroopa noorte aasta lõpuüritusel. Et kõigist need väärtuslikest arusaamadest, mida me noorte panusest kogusime, moodustuks tähendusrikas juhend meie Euroopa ühiskonna tuleviku kujundamiseks.

Kuigi see platvorm loodi Euroopa noorte aasta 2022 tähistamiseks, ulatub selle ambitsioon 2022. aastast kaugemale. Usume kindlalt, et noored Euroopa kodanikud on meie võimsaimad muutuste algatajad, ja soovime aidata neil aktiivselt osaleda meie Euroopa ühiskonna tuleviku kujundamises.

[…] kui tahame oma liitu noorte soovide järgi vormida, peavad noored suutma kujundada Euroopa tulevikku.

Ursula von der Leyen, President of the European Commission

Comments are closed.