Meie suvi noortega ehk kuidas on läinud Räpinas!

Suvi on möödunud linnulennul ja kätte jõudnud ilus sügiskuu – september! Noortekeskus on iga kuu järjest rohkem tegusam ja ruumides kostub üha rohkem noorte naerukilkeid ja rõõmsat tuju.

Nii juuli kui ka august olid tegusad kuud noorsootöötajatel. Üheks suurimaks turundusürituseks oli Instagram take-over, kus koos Veriora noorsootöötaja Mirjamiga tutvustasime Räpina ja Veriora noortekeskuseid. Sotsiaalmeedias oma noortekeskuste tutvustamine on alati uus ja põnev ning tekitas palju elevust. Õppisime palju nippe ja trikke, kuidas saaksime oma noortekeskuste kohta infot veelgi rohkem jagada, et meieni jõuaksid kõik tublid ja vahvad noored.

Peale selle, et mängime ja korraldame noortele üritusi, sain veeta kaks nädalat Piiriveere õpilasmalevas, Setomaal. Koos kaasrühmajuhiga Kaspariga olime Meremäe rühma juhid kümnele vahvale noorele. Tööpäevad olid töised, põnevad ja lõbusad. Veetsime kaks nädalat Kirsi Talo Kodumajutuses ning töid tegime Lõuna-Antsu talus. Maleva lõppedes oli meel kurb, kuid lohutab teadmine, et järgmisel suvel on taas võimalus malevas osa võtta!

Samuti oleme saanud rahastuse ANK projektist, mille raames soetasime Räpinas noortekeskusele palju uusi vahendeid. Nendeks on neli uut tõukeratast, mille saabudes aitasid poisid ilusti kokku panna. Lisaks palju spordivahendeid: korvpallid, indiaca, võrkpallid, pallipump koos pallinõelte komplektiga, pallivile. Nüüd saab noortekeskuses mängida kabe ja male ning doominot!

Augustikuu oli väljasõitude ja ürituste korraldamise kuu. Näiteks toimus Verioral ka Räpina valla noortele suunatud öökino, kuhu oli kohale tulnud üle 40 inimese! Vaatasime kõik koos koguperefilmi Dr. Dolittle ja nautisime mõnusasti aega. Kohal oli ka jäätiseauto!

23. augustil toimus Tuletõrje väljakul kogupere pühapäev (?) ning esindatud oli ka Räpina valla mobiilne noortekabinet. Suurel telgil asetseb ka teemaviit #RÄPINAVALLANOORED, seega on meid lihtne kaugelt ära tunda. Lisaks korraldasime väljasõidu Vudilasse, kus oli noori kohal üle 50 inimese, tulid  lastega pered ja noored nii Räpina kui ka Veriora kandist.

Suvi on alati mõnus ja lõbus aeg, kui saab nautida päikest, rannailma ja kohtuda ning mängida sõpradega. Ei tasu kurvastada, kuna suvi tuleb igal aastal uuesti, olgu mistahes ilmadega. Sügisest on puhkumas uued tuuled ning palju põnevat on samuti toimumas. Noortekeskuse lahtiolekuajad septembrikuus on kella 12:00-18:00 ning seda esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval. Ära pelga läbi astuda ja juttu ajada, kõik huvilised – lapsed, noored, lapsevanemad ja vanemaealised – julgelt!

Kohtumiseni noortekeskuses!

Comments are closed.