Noorte pressikonverents tuleb taas 14. aprillil

14. aprillil toimub taas noortele suunatud pressikonverents, kus noored saavad küsida koroonaviirust ja selle leviku piiramist, distantsõpet, eksameid ja vaimset tervist puudutavaid küsimusi otse ministritelt ja Terviseametilt.
 
Kas tahad teada, millised piirangud meid sel kevadel veel ees ootavad? Mida võib teha koolivaheajal? Kuidas toimuvad eksamid? Mida teha, et viirusest hoiduda? Mis saab huvitegevusest ja kontaktõppest? Mida teha, et säilitada selge pea ja normaalne mõtlemisvõime segastes oludes? Kuidas noored saavad panustada viiruse vastasesse võitlusse?
Teie küsimustele vastavad tervise- ja tööminister Tanel Kiik, haridus- ja teadusminister Liina Kersna, sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo ja terviseameti peadirektori asetäitja Mari-Anne Härma.
 
Noorte pressikonverents toimub 14. aprillil 2021 kell 15.00 otseülekandena Sotsiaalministeeriumi YouTube’i kanalis https://youtu.be/Im95460_Xio.
 
Oma küsimused saate läkitada juba praegu Slido keskkonnas sli.do kasutades parooli #noored1404 ning neid saab esitada ka pressikonverentsi ajal, kuid eelis on varem küsitud küsimustel.
 
Olete väga oodatud! Andke oma osalemissoovist teada vajutades Facebooki sündmuse nupul „Osalen“.
 
Sotsiaalministeerium, Haridus- ja Teadusministeerium, Terviseamet

Comments are closed.