Üle-Eestiline kübervõistlus “Cyber Battle of Estonia”

Kas Sulle pakub huvi küberkaitse ja Sinu silmad paneb särama arvutid ning internetti ühendatud seadmed? Kas Sind huvitab, kuidas mõtlevad ning töötavad häkkerid? Kas tahaksid ise seda proovida? Sind huvitavad arvutid ja internetti ühendatud seadmed? Kui jah, siis järgnev üleskutse on mõeldud sulle!

Eesti küberkaitse ettevõtted CTF Tech ja CybExer Technologies kutsuvad Sind osalema tasuta küberkaitsevõistlusel „Cyber Battle of Estonia“. Tegemist on kõige suurema võistlusega algajatele, mis kunagi Eestis koolinoortele korraldatud. Võistluse eesmärk on tuua kübervaldkonda uusi noori, kasvatada kübertalente ja anda tõuge edasisteks õpinguteks ja karjäärivalikuks. See on üritus kõigile arvuti- ja tehnikahuvilistele noortele vanuses 15-21.

Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas ja Paides toimuvad esmalt kiirkursused, mille mentorid on Eesti küberturvalisuse eksperdid. Seejärel saad luua kaaslastega tiimi. Võistkonnad hakkavad üksteiselt mõõtu võtma viies linnas toimuvatel piirkondlikel kübervõistlustel, kus panused on kõrged. Nimelt selgub nende käigus, kes pääsevad Cyber Battle of Estonia suurejoonelisele finaalüritusele, mis leiab Karl-Erik Taukari juhtimisel aset 30. oktoobril Tartus. Cyber Battle of Estonia parimat võistkonda ootavad au ja kuulsus, põnevad pakkumised Eesti küberorganisatsioonidelt ning auhinnad sponsoritelt. Osalemiseks: registreeri end esimesel võimalusel www.CyberBattleOfEstonia.ee

  • Narvas toimub koolitus 29.-30. juulil
  • Pärnus toimub koolitus 2.-3. augustil
  • Tartus toimub koolitus 9.-10. augustil
  • Tallinnas toimub koolitus 12.-13. augustil
  • Paides toimub koolitus 16.-17. augustil

Koolituse järel toimuvad piirkondlikud võistlused. Osalemiseks ei ole vaja eelnevat häkkerikogemust, piisab huvist, pealehakkamisest ja isiklikust sülearvutist.

Registreeri end kohe, sest uued kübertalendid sünnivad just selles võistluses ning kohtade arv on piiratud! Registreerimine toimub 30. juunini või kuni kohti jätkub. Vaata ka videot, milles Karl-Erik Taukar kutsub sind võistlusele.

Comments are closed.