Üleskutse: #sisukasvaheaeg

Eriolukord on muutnud noorte jaoks koolivaheaja järjekordseks karantiiniks. Kuid see ei pea nii olema! Teeviit, Haridus- ja Teadusministeerium ja Delfi kutsuvad noori osa võtma programmist SISUKAS VAHEAEG!

Seekord on vaheaeg muudetud noorte jaoks eriti meeleolukaks, kuna #sisukasvaheaeg on eriti väljakutsuv, proovile panev, silmi avardav ja lustakas! Antud programmi teemadeks on vaimne ja füüsiline tervis, esinemine, muusika, kokkamine, tarbimine ja keskkond ning teadus. Eesti keelse kampaania raames on terve nädala vältel päevajuhtideks Kristel Aaslaid ja Mattias Naan, kes teevad tööpäevadel lülitusi teiste artistide ja põnevate isikute kodudesse. Vene keelse kampaania päevajuht on Alina Zaharova.

Iga päev esitatakse noortele väljakutse ja see kestab 24 tundi. Loositakse välja palju põnevaid auhindu, mille on välja pannud: Nike, Telia, Kalev, Photopoint ja Rademar. Üleskutsete võitjate ja külaliste suud teeb magusaks Balbiino! Programm valmib Delfi, Teeviit.ee (ENTK) ning Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöös.

Vaata rohkem siit, kes võtavad osa #sisukasvaheaeg programmist! Facebooki üritust vaata siit!

Comments are closed.