Vabatahtlik töö ootab välismaal!

Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus pakub võimalust osaleda töötada vabatahtlikuna välismaal. Hetkel on pakkuda kaks võimalust osaleda Solidaarsuskorpuse projektides.

1) Vabatahtlik töö Wales’is ootab kandideerima! Organisatsioon Leonard Cheshire otsib 12 osalejat Euroopa Solidaarsuskorpuse vabatahtliku teenistuse projekti “Solidarity opens Doors“. Vabatahtaliku töö peamiseks eesmärgiks on kohaliku kogukonnatöö korraldamine vähemate võimalusteja ja puuetega inimestele.

Projekti pikkus on 12 kuud, mis kestab september 2021 – august 2022. Osalema oodatakse noori inimesi vanuses 18-30, kes soovivad panustada oma aega kogukonna töö arendamiseks. Osalemise huvi korral kandideeri hiljemalt 31. mai 2021 SIIN (lingis on rohkem infot ka projekti kohta).

2) Organisatsioon Familija – izobraževalni in terapevtski center otsib 5 osalejat (hetkel veel 2 vaba kohta!) Euroopa Solidaarsuskorpuse vabatahtliku teenistuse projekti “Kids in Action 8 – United in Solidarity“. Vabatahtaliku töö peamiseks eesmärgiks on Škofja Loka piirkonnas tegeleda kohalike laste, noortega ja teiste riskirühmadega.

Projekti pikkus on 12 kuud, mis kestab september 2021 – august 2022.Osalema oodatakse noori inimesi vanuses 18-30, kes soovivad panustada oma aega ja oskuseid laste, noorte ja teiste riskirühmade aja sisustamiseks ning kvaliteetsete tegevuste pakkumiseks. Rohkem infot projekti tegevuste kohta leiab SIIT. Osalemise huvi korral kandideeri hiljemalt 15. mai 2021 saates oma CV + motivatsioonikiri esk@ank.ee.

Julgelt kandideerima!

Comments are closed.