Vasta noorte küsimustikule ja osale aruteludes!

Hea Räpina vallas elav, õppiv või töötav noor vanuses 7–26 eluaastat! Selleks, et korraldada Räpina valla elu ja tulevikku noortele ja koos noortega, palume Sul vastata lühikesele noorte osaluse küsimustikule, mis asub siin. Küsimustiku täitmine võtab aega kuni kümme minutit ning Sinu vastused on hindamatu väärtusega. Oma vastuseid saad anda kuni 17. novembrini (kaasa arvatud).

Küsimustiku kaudu saad anda märku, missugused teemad huvitavad Sind kõige rohkem, mida sooviksid Räpina vallas muuta või missugustel teemadel rohkem kaasa rääkida. Lisaks saad esitada konkreetse küsimuse (või mitu) ennast huvitaval teemal.

Noorsootöö nädalal novembrikuu lõpus toimuma pidanud noorte osaluskohvikud lükkuvad piirkonna ülikõrge nakatumisnäitaja tõttu 2022. aastasse. Osaluskohvik aga tuleb kindlasti ning seal avaneb võimalus just Sulle huvi pakkuvatel teemadel arutleda. Pakutakse ka näksi ja nänni! Osaluskohvikus saab osaleda vastavalt toimumisajal kehtivatele piirangutele. Osaluskohvikute toimumist toetab Eesti Noorteühenduste Liit ja SA Veriora Noortekas.

Küsimustikule vastamise kaudu on Sul võimalik liituda Räpina valla noorte aktiivgrupiga, kes hakkab huvipakkuvaid teemasid perioodilistel kokkusaamistel edaspidi lahti harutama.

Noored, kes küsimustiku kaudu avaldavad soovi kuuluda Räpina valla noorte aktiivi, on oodatud 23. novembril kell 15.30 toimuvasse veebiarutellu. Kõikidele noorte aktiivi liikmetele saadetakse hiljemalt 22. novembril koosolekul osalemiseks vastav link e-posti aadressile.

#Räpinavallanoored #Minaotsustan!

 

Anu-Cristine Tokko,
Räpina valla haridus- ja noorsootööspetsialist
anu@rapina.ee

Kristel Zovo,
Räpina noorsootöötaja
kristel.zovo@rapina.ee

Mirjam Ojasaar,
SA Veriora Noortekas juhataja
mirjam.ojasaar@rapina.ee

Comments are closed.