Viljandi noored kutsuvad 16-26a noori osalema Kunstikompotis!

Kunstikompott on 3.- 5. juunil Viljandis toimuv üle-eestiline 16-26-aastastele noortele suunatud kunstisündmus, mille jooksul toimuvad kunstnike poolt juhendatavad töötoad. Sel aastal on kavas performance’i (juhendajad Johanna Anett ja Helle Mari Toomel ehk Lemoot kompanii), vabatantsu (juhendaja Mareeta Ojasaar), installatsiooni (juhendaja Nele Marie Tiidelepp) ja tänavakunstistiilide nagu stencil (juhendaja Karl Kristofer Mändla) ja paste-up (juhendajad Inessa Saarits ja Anna-Liisa Sääsk) töötoad, millest saab osa ligikaudu 60 noort.

Sündmus on osalevatele noortele täiesti tasuta ning kulmineerub töötubades valminud teoste avamisega 4. juuni õhtul kell 21. Avaõhtule on oodatud kõik huvilised, üritus on leitav Facebookist.

Tule ja võta osa toredast, vägevast ja juba viiendast Kunstikompotist, täites ära järgnev registreerimisvorm: https://forms.gle/EW7qQPBotkaEc8pT8

Uudistega saad end kursis hoida meie Facebooki lehel ning Instagramis @kunstikompott. Videoid ja fotosid varasematest aastatest saad vaadata meie kodulehelt.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust läbi sotsiaalmeedia või kirjutades kunstikompott@gmail.com.

Kunstikompott 2022 ootab Sind! ❤️

Comments are closed.