Võimalus osaleda noorte meediapädevuse treenerite koolitusel!

Kas tunned, et käes on sinu aeg ⏰ maailma 🌍 muuta?
 
See on sinu võimalus: 📢 hakka noorte meediapädevuse koolitajaks ja liitu Balti 🇪🇪🇱🇻🇱🇹 vabatahtlike noorte koolitajate võrgustikuga, kes muudavad maailma, üks meediapädevuse koolitus korraga! Üritus toimub 17.-18. märtsil!
 
Väärinformatsioon ja puudulik info mõjutavad meie mõtlemisviisi ning seda, millesse me usume ja kuidas käitume. Praegusel info ülekülluse ajastul on tähtis olla informeeritud ning teha otsuseid tõese, täpse ja kontrollitava info põhjal.
 
Järgi neid lihtsaid samme ja hakka noorte meediapädevuse koolitajaks:
 
👣 Esimene samm: registreeru koolitajate koolitusele, mis toimub märtsis veebis 17-18 märtsil! Koolituse keel on eesti keel 🇪🇪.
 
👣 Teine samm: osale koolitusel ning õpi meediaekspertidelt ja noortekoolitajatelt, kuidas olla kindel, millist infot sa võid usaldada ja millist ei tohiks usaldada. Ja mis veel olulisem, kuidas küsitavat või kahtlast infot kontrollida. Iga noortekoolitaja saab meediapädevuse koolitaja käsiraamatu ja muud koolitusmaterjalid.
 
👣 Kolmas samm: õpi, kuidas teisi tõhusalt koolitada ning jagada praktilisi näpunäiteid ja oskusi meediapädevuse kohta. Seejärel lõpeta koolitus ja hakka vabatahtlikuks noorte meediakpädevuse koolitajaks! Iga koolitaja saab noortekoolitaja tööriistakomplekti, mis on kasulik koolituste korraldamisel ja läbiviimisel.
 
👣 Neljas samm: planeeri ja korralda koolitusi oma sõpradele, klassikaaslastele või pereliikmetele, kes seda tõesti vajavad! Aita kõigil, kellest hoolid, mõista, kuidas info tiirleb ja kuidas veenmine tänapäeval toimib. See aitab neil teha paremaid otsuseid kõigis eluvaldkondades – keda usaldada, mida osta ja kuidas teha paremaid valikuid.
 
👣 Viies samm: taotle kuni 400 euro suurust toetust sotsiaalmeediasisu loomiseks meediapädevuse teemal!
 
🐾 Kuues samm: Oi, kas tõesti kõik – ainult viis sammu!
Näib, et maailma 🌍 muuta on tänapäeval lihtne!
 
Uuri lisaks Facebookist ja esita oma avaldus siin!
Link: https://www.facebook.com/events/184457220097691

Comments are closed.