Avati Räpina valla noorte suvehooaeg

Lastekaitsepäeval, 1. juunil avati Räpina valla noorte suvehooaeg koos aardejahi seikluse ning Räpina noortekeskuse värskete ruumide tutvustamisega. Räpina piirkonna noorsootöötaja Kristel Zovo on väga õnnelik, et saab nüüdsest teha silmast silma tutvust Räpina noortega. „Suur rõõm oli näha särasilmseid inimesi ümberringi uudistamas ja tutvumas uute noortekeskuse ruumidega,“ ütles Kristel, „Kõik pidasid kinni 2+2 reeglist ning tundsid suurt rõõmu aardejahist ja elevust uute ruumide üle.“

Noortele suunatud aardejaht toimus ühtaegu nii Mehikoormas, Räpinas kui Verioral. Aardejahi jooksul tuli lahendada mõistatusi, mis on seotud kodukoha eripäradega, käia erilistes paikades ning teha kohast foto või suisa endel, et see pärast tõendusmaterjalina noorsootöötajale ette näidata. Räpinas võttis aardejahist osa 20 huvilist, Mehikoormas 11 ning Verioral lausa 33. Veriora noorsootöötaja Mirjam Ojasaare sõnul läbiti rada Verioral nii jalgsi, rataste, tõukerataste kui isegi autoga. „Elevust jätkus terveks päevaks,“ ütles ta. Kõik aardejahil osalenud said endale valida auhinna ning meeleheaks kommi.

Suvehooaeg pakub kindlasti hulgaliselt vahvat. Veel on Piiriveere piirkonna (endine Räpina vald) noortel võimalus registreeruda õpilasmalevasse; Räpina Spordikool kutsub kõiki huvilisi osalema purjeringi tegevustes; tegutseb Kagu Vibuklubi; palju põnevat pakuvad Veriora noortekeskus, Räpina noortekeskus ning vahvaid tegevusi toimub kindlasti ka Mehikoormas.

Hoia silm peal noortekeskuste sotsiaalmeedia lehekülgedel ja külasta Räpina noorteveebi, et olla kursis kõige lahedamate ürituste ja põnevamate ettevõtmistega!

Anu-Cristine Tokko,
Räpina valla haridus- ja noorsootööspetsialist
anu@rapina.ee

Comments are closed.