Lastekaitsepäeval avatakse Räpina noorte suvehooaeg

Lastekaitsepäev, 1. juunil on tõenäoliselt parim aeg selleks, et avada Räpina noorte suvehooaeg tavapärasest erilisemal moel.

Kuna ülemaailmse pandeemia kestmine seab endiselt piiranguid tegevustele siseruumides, toimuvad noorte tegevused tuleval suvel peaasjalikult välitingimustes. Küll aga on valminud Räpina noortekeskuse uued ruumid, mida lastekaitsepäeval eksklusiivselt juba uudistada saab.

Räpina noortekeskuse ruumid (asukoht Kooli 5, I korrusel, endiste noortekeskuse ruumide all) on huvilistele avatud 1. juunil kell 13–18. Iseäranis on noortekeskuse uusi ruume uudistama oodatud loomulikult noored ise, kes seal sügistest tegutsema saavad hakata. Noortel on avamisel ning ka sellele järgnevalt võimalik avaldada nii silmast silma, paberil kui veebis oma arvamust, missuguseid asju nad noortekeskuses sügisest ise näha tahaksid, missugused on ootused uuele keskusele.

Lastekaitsepäeva naelaks on tänavu kindlasti noortele suunatud aardejaht, mida saab läbida nii Räpinas, Verioral kui Mehikoormas. Kõikidele aardejahi läbinutele on välja pandud auhind! Lähem info ja juhised aardejahil osalemiseks on peagi leitavad Räpina Noortekeskuse, Veriora Noortekeskuse Facebooki lehel ning Mehikoorma Avatud Noorteklubi Facebooki grupis. Küsimusi ja ettepanekuid ootavad alati noorsootöötajad Mirjam Ojasaar (mirjam.ojasaar@rapina.ee) ja Kristel Zovo (kristel.zovo@rapina.ee).

Selleks, et olla igapäevaselt kursis noortele suunatud suviste tegevustega, jälgi Räpina valla noorteveebi ning Räpina Noortekeskuse ja Veriora Noortekeskuse Facebooki lehti või võta ühendust noorsootöötajaga.

Comments are closed.