Põlvamaa noorte ideekonkurss Välgatus saab alguse oktoobris toimuval ettevõtlusnädalal

Mis on ideekonkurss Välgatus? Põlvamaa noorte ideekonkursil osalev idee võib olla äriidee, kodanikualgatuslik või heategevuslik idee, mida on võimalik teostada Põlvamaal. Osalema on oodatud Põlvamaa noortest koosnevad 3–5-liikmelised võistkonnad (alates 7. klassist). Võistkond võib olla mini- või õpilasfirma või lihtsalt sõpruskond – peamine, et oleks huvi midagi ette võtta või oma kodukoha heaks ühiselt ära teha.

Ettevõtlusnädalal, 6. oktoobril toimub Räpina Aianduskooli saalis ideekonkurssi avaüritus. Avaüritus algab kell 10.00 ja lõppeb 14.00.

Esimesel kokkusaamisel Räpina Aianduskoolis saavad osalevad noored kuulata inspiratsioonilugusid minifirmadelt. Edasi tehakse algust ideede genereerimisega, seejärel testitakse ideid ideede laadal kaasõpilaste peal. Valitud ideed saavad esmase edasiarendamise ja päev lõpetatakse ideede esitlusega. Avaürituse moderaator on Harald Lepisk.

Pärast avaüritust korraldatakse meeskondadele erinevaid koolitusi: müügikoolitus oktoobris, turunduskoolitus novembris, lisaks on võimalus osaleda erinevatel laatadel. Ideekonkurss kulmineerub finaaliga, mis toimub 2021. aasta kevadel.

Täpsem info www.polvamaa.ee/valgatus ja Facebookis Ideekonkurss Välgatus.

Kristel Koddala,
Põlvamaa Arenduskeskus

Comments are closed.