Veriora Noortekeskuse juures algavad esmaspäevast tegevused

Pärast pikka eriolukorra perioodi, saavad Veriora Noortekeskuse juures viimaks alata väljas toimuvad tegevused. Noortekeskuse ruumidesse sisse küll veel ei saa, kuid kevadisel ajal ongi meeldivam hoopis õues oma aega veeta ning avastada asju, mis muidu tähelepanuta jäävad.

Tegevused noortekeskuse juures algavad noortekeskuse tavapärasel avamise ajal ehk argipäeviti (v. a teisipäeval) kell 13.00.

  • Esmaspäeviti toimub Veriora noortekeskuse juures jutunurk teemal „Kuidas Sul läheb?“ ning tegevused rulapargis.
  • Kolmapäeviti õpitakse tundma ja korjatakse ravimtaimi ning külastatakse Veriora Raamatukogu.
  • Neljapäevad on matkapäevad. Korraldatakse nii jalgrattamatkasid, jalgsimatkasid jms kui mängitakse discgolfi.
  • Reedeti toimuvad vibutreeningud Veriora paisjärve ääres, kuhu on oodatud nii edasijõudnud vibukütid kui ka algajad huvilised.
  • Oma tegevust on uuesti alustanud ka seiklusring.

Tegevused varieeruvad ja muutuvad vastavalt noorte huvidele ja soovidele, nii et avaldatagu julgelt oma arvamust ja tehtagu ettepanekuid.

Oluline on arvestada sellega, et endiselt kehtib nn 2+2 reegel, mille järgi peab teistest inimestest hoidma endiselt 2 meetri kaugusele. Oma isikliku hügieeniga tuleb olla väga hoolikas, kasutades näiteks ainult oma isiklikku veepudelit, mitte juua sõbra omast; pesta/desinfitseerida sagedasti käsi jne. Noorsootöötaja jagab hüva nõu, kuidas ohutult ja meeldivalt koos sõpradega aega veeta.

Et olla Veriora Noortekeskuses toimuvaga alati kursis, jälgi Veriora Noortekeskuse Facebooki lehekülge või võta ühendust Veriora noorsootöötaja Mirjam Ojasaarega (mirjam.ojasaar@rapina.ee).

Anu-Cristine Tokko,
Räpina valla haridus- ja noorsootööspetsialist
anu@rapina.ee

Comments are closed.