Noorte projektikonkurss Ideeviit

Sul on idee, kuidas lahendada mõnda noorte jaoks olulist kitsaskohta ja tõsta noorte teadlikkust neid huvitavas valdkonnas?

Esita oma idee projektikonkursile Ideeviit, mille eesmärk on noorte ettevõtlikkuse  ja osaluse toetamine. Projektikonkursiga toetatakse noorte ideede elluviimist, mis on suunatud teadlikkuse tõstmisele neid huvitavates valdkondades, näiteks:

  • koolituste,
  • sündmuste,
  • (veebi)seminaride,
  • töötubade,
  • konverentside vms vormis.

2020. aasta II voor avatakse taotlemiseks augusti esimesel nädalal. Sel korral on tegemist n-ö välkvooruga – ideed saab esitada kolme päeva jooksul ning projektitegevusi saab ellu viia ühe kuu jooksul novembris. Planeeritavad projektitegevused peavad olema seotud Noorsootöö nädala teemaga e toetama noorte osalust ja ettevõtlikkust.

VÕTA ette! Kas on midagi, mida oled alati tahtnud teada saada või proovida, ent pole olnud võimalusi või julgust seda teha? Oled tahtnud kaaslastega kogukonnas arvamust avaldada või noori puudutavatest ideedest ja vajadustest rääkida, ent pigem oled siiani vaikinud? Tahaksid omandada kogemusi, mida kool saaks ametlikult arvestada koolitööna? Esita enda idee vahemikus 04.08-06.08.

Saa inspiratsiooni ja loe lisa Noorsootöö nädala kohta siit

Ideeviit pakub projektide arendamiseks nõustamist, tuge ja rahalisi vahendeid. Ideeviita rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Jälgi ka Teeviida veebilehte.

Comments are closed.